Hakkımda2021-03-01T11:56:35+03:00

BenKimim

Microsoft Sertifikalı Dynamics 365 Fonksiyonel Danışmanıyım. Yurtiçi ve Yurtdışında sektöründe öncü firmalara iş danışmanlığı yapıyorum. Ayrıca hobi olarak fotoğraf ve müzikle uğraşıyorum

Selim Karadayı

Kimdir?

22 Kasım 1988 istanbul doğumluyum.

Hayatım boyunca hayata geçirdiğim farklı web sitesi projeleri oldu. Bunların tamamı kendi kişisel projelerim için sektörden arkadaşlarımızla oluşturduğumuz farklı haber siteleri, teknoloji içerikli haber siteleri, forumlar ve diğer kişisel işlerdi.

Uzun yıllardır IT dünyasındayım. CRM / XRM projelerinde profesyonel olarak çalışıyorum. Analiz ve raporlama, ekip yönetimi, iş analizi ve iş danışmanlığı alanlarında 5+ yıldır Türkiye’nin ve Avrupa’nın sektöründe öncü firmalarına danışmanlık yapıyorum.

Hobi olarak uğraştığım dijital tasarım, web sitesi tasarımı, müzik ve fotoğrafçılık konularında yıllar içerisinde edindiğim birikimleri IT sektöründen ve daha önceki websitesi denemelerimden de edindiğim tecrübe ile birleştirerek insanlarla paylaşmak amacıyla selimkaradayi.com’u hayata geçirdim.

Dynamics 365, Müşteri Yönetimi, Yazılım danışmanlığı, Microsoft dünyası ile ilgili ipuçları ve yorumlarımı; ayrıca fotoğrafçılık, müzik ve diğer popüler konular hakkındaki yazılarımı takip edebilirsiniz.

Keyifli okumalar

Dynamics 365 Functional Consultant

Power Platform Functional Consultant

Müzikseverler İçin

TÜM PLATFORMLARDA

Eski ve yeni tüm şarkılarımı dinleyebilmek için dijital platformlarda takip edebilirsiniz

ABONE OLUN

 

 

TÜM YAZILARDAN HABERİNİZ OLSUN

 

Abone Olduğunuz için teşekkür ederiz!
Bir sorunla karşılaştık. Lütfen tekrar deneyin!

Dynamics 365, PowerApps, Müzik, Oyun dünyası hakkında yazıları kaçırmayın

Sitedeki Diğer Bölümlere Göz Atın

İletişim

İletişime Geçin

Ana Sayfa

Selim Karadayı Ana Sayfa

Müziğim

Tüm müziklerim

 

Son Yazılar

EN GÜNCEL YAZILARI OKUYUN

TÜM YAZILAR

iPhone 14 Görselleri Sızdırıldı!

By |16 March 2022|Categories: Teknoloji|Tags: , , , , , , |

iPhone 14 ile serinin alışılmış boyutları değişiyor! Apple'ın 2022 model iPhone'larının isim ve boyutları sızdırıldı! Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo 2022 model iPhone'ların isim ve boyutlarını açıkladı. Bu açıklamalara göre bir kaç yıldır alıştığımız ürün havuzunda bazı değişiklikler var gibi duruyor. Bildiğimiz gibi geçen yıla kadar iPhone modelleri 4 farklı varyantta geliyordu. Bu varyantlar küçük ekranlı iPhone 13 mini, temel model olan iPhone 13, pro model olan iPhone 13 Pro ve pro modelin büyük ekranı modeli iPhone 13 Pro Max'di. Bir kaç yıldır gördüğümüz bu çeşitlilik serinin 2022 modelleriyle birlikte [...]

Go to Top